Kontakta oss gärna!

Dicom Datautveckling AB
Box 6076
102 32 Stockholm

Dicom Stockholm
Norra Stationsgatan 61, plan 10
(Hiss E)
113 43 Stockholm
Växel: 08-692 92 00
Försäljning: 08-692 92 10
Support: 08-692 92 70
info@dicom.se

Karta >>

Dicom Göteborg
Odinsgatan 11, plan 6 
411 03 Göteborg
Tfn 031-703 56 00


IT-Supporten direkt:
08-692 92 70

Vill du veta mer om hur Dicom
kan hjälpa just ditt företag?
Fyll i formuläret här nedan, så kontaktar vi dig så snart vi kan!

Kontakt

Är du befintlig kund och behöver hjälp? Maila oss på support@dicom.se
istället eller använd vårt Extranet, dinet.dicom.se.

Kontaktpersoner:

VD - Tage Lundberg

Tele: +46 8-692 92 29
tage@dicom.se

vVD Claes Willén
Ansvarig affärsutveckling, hosting och partners
Tel: +46-8-692 92 52
claes@dicom.se

Ansvarig Dicom Åre - Martin Mehler
Tele: +46 709- 52 92 78
are@dicom.se

Supportchef - Jonas Boman
Tele: +46 8-692 92 23
jonas@dicom.se

Eurocard och kortprogram - Eva Schlyter
Tele: +46 8-692 92 06
eva@dicom.se

Inköpsansvarig - Miriam Cadario
Tele: +46 8-692 92 12
miriam@dicom.se